Nationale Onderwijsgids Haren

NOG Vacature Docent Science/Scheikunde 2e graad (wttf 0,7 - 0,9)

Bedrijf:
Montessori Vaklyceum
Functietitel:
Docent Science/Scheikunde 2e graad (wttf 0,7 - 0,9)
Online datum:
10-06-2021
Plaats:
Groningen
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,7 - 0,9
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:

Organisatie
Kies je voor Openbaar Onderwijs Groningen, dan kies je voor de leerling. Bij ons draait het om het creëren van meerwaarde voor elke leerling en uiteindelijk voor de maatschappij. Dat maakt het werken in het onderwijs ook zo betekenisvol. Jij speelt een belangrijke rol in de mate waarin we slagen om onze missie te behalen.

Vanuit de kernwaarden verbinden, vertrouwen en vernieuwen geven wij – ieder vanuit zijn eigen rol – inhoud aan ons werk en een bijdrage aan het onderwijs. Oog voor eigen ontwikkeling stimuleren wij met een uiteenlopend aanbod aan  trainingen en opleidingsmogelijkheden.

School
Wij zijn een unieke openbare VMBO-school die werkt volgens de Montessori-gedachte ‘leer mij het zelf te doen’.
Vanuit die gedachte begeleiden we onze leerlingen naar zelfstandigheid. De complete ontwikkeling van onze leerlingen staat voorop met ruimte voor nieuwsgierigheid en ontdekken wie ze zijn en wat ze kunnen.
Bij dat leerproces, waarbij de leerlingen steeds meer vrijheid en verantwoordelijkheid krijgen, heeft het team een coachende rol. We richten ons onderwijs zoveel mogelijk gepersonaliseerd in en maken daarbij gebruik van digitale methodes. We coachen leerlingen zodanig, dat zij het beste uit zichzelf halen, binnen een hechte en veilige leergemeenschap, met oog voor de ander en respect voor elkaar. Leerlingen krijgen de ruimte om hun eigen stijl van leren te ontdekken en om zich binnen kaders te ontwikkelen, met structuur en aandacht vanuit het team. Dynamisch en volop in ontwikkeling, dat is het Montessori Vaklyceum. 

Functie
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn wij op zoek naar een energieke en enthousiaste docent voor het vak Science/Scheikunde. Het betreft een vacature op reguliere uren.
De exacte omvang van de vacature is afhankelijk van de inzetbaarheid van de kandidaat en de beschikbare formatieruimte.

 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature